Zaproszenie PICLiS

                                         Do wszystkich zainteresowanych

Polska Izba Cła Logistyki i Spedycji zaprasza do współpracy wszystkie agencje celne, spedycje, firmy transportowe i logistyczne, podmioty zajmujące się obrotem towarowym z zagranicą.

PICLIS dokonała reorganizacji struktur wraz ze zmianą głównej siedziby z Warszawy na Świecko i wychodząc naprzeciw członkom obecnym i przyszłym obniżyła wysokość składki członkowskiej na 20 zł miesięcznie na rok 2016.

Dodatkowo PICLIS uruchamia kancelarię prawną z zakresu prawa celnego i podatkowego z której to członkowie Izby będą mogli korzystać z 10% rabatem.

W skład grupy eksperckiej wchodzą takie autorytety jak
prof. Wiesław Czyżowicz, prof. Artur Kuś, dr Piotr Witkowski,
jak również wieloletni prawnicy i eksperci celni.

PICLIS uczestniczy w projekcie tworzenia Transgranicznego Centrum Logistycznego na terenie byłego Towarowego Terminala Odpraw Celnych w Świecku i ściśle współpracując z władzami Gminy i Powiatu Słubice jak również z władzami Frankfurtu nad Odrą dba o interesy swoich członków występując w ich imieniu w tym otoczeniu.

PICLIS na forum międzynarodowym w strukturach CONFIAD ( Confederation Des Agents en Douane) regularnie uczestniczyła w pracach nad nowym Unijnym Kodeksem Celnym, który wchodzi w życie z dniem 01.05.2016 dlatego jest przygotowana do wsparcia swoich członków w kwestiach merytorycznych.

PICLIS regularnie dostarcza swoim członkom i publikuje tabele kursowe, newslettery, ważne informacje związane z konferencjami, szkoleniami w skali europejskiej, krajowej i lokalnej.

Członkostwo w PICLIS się po prostu opłaca.

 

 

 

Z poważaniem

Piotr Gołdyn prezes Izby

Możliwość komentowania jest wyłączona.