Media wydają się być bardziej zainteresowane tematem problemów naszej branży …

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem opublikowanym przez portal Onet.pl w którym głos zabrali Prezes Polskiej Izby Cła i Logistyki Piotr Gołdyn, nasi członkowie oraz inne osoby związane z branżą.
Poniżej mały urywek tego, o czym możecie przeczytać w artykule: “Zerwane kontrakty, utrata tysięcy miejsc pracy i rynków zbytu i ostatecznie bankructwo — to grozi polskim firmom, które cierpią przez ostatnie sankcje Unii Europejskiej (…) (…) — My z tego wszyscy żyjemy, całe rodziny, ale również celnicy. Sankcje spowodują pewnego rodzaju perturbacje, ale to tylko chwila moment. Wszystko, co szło z Białorusi, będzie teraz jechało przez Ukrainę i przejedzie – tłumaczy Gołdyn. Jak wyjaśnia, odkąd wybuchła wojna, obroty z Ukrainą wzrosły o ok. 20 proc., bo do agencji celnych wróciły firmy, które ściągały towary z Białorusi, a teraz ściągają je przez Ukrainę. — Co finalnie jest paradoksem samym w sobie — zaznacza Gołdyn.”
Link do całego artykułu: https://wiadomosci.onet.pl/bialystok/sankcje-ue-bialorus-wprowadza-zakaz-wjazdu-ciezarowek-polskie-firmy-ponosza-straty/cb8b675

Możliwość komentowania jest wyłączona.