Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica

Będziemy reprezentować polsko-niemiecki region logistyczny i gospodarczy podczas tegorocznych targów Translogistica w Warszawie. Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransLogistica Poland to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie biznesowe dla osób związanych z transportem, spedycją i logistyką oraz dla producentów i dystrybutorów wszelkiego rodzaju, a więc przedsiębiorstw korzystających lub poszukujących usług TSL.

Zapraszamy: Odwiedź nas 5 listopada 2019 r. podczas panelu dyskusyjnego „CROSS-BORDER LOGISTICS AND MULTIMODALITY IN THE GERMAN-POLISH BUSINESS REGION“ i zasięgnij informacji o rozwoju kompleksowej oferty usług i infrastruktury oraz przykładach dobrych praktyk w polsko-niemieckim regionie gospodarczym i lokalizacji logistycznej w kontekście transgranicznym. Porozmawiaj z nami oraz wybitnymi reprezentantami swoich branż z BNP Paribas, PCCI, KSSSE i PICLIS.
Ponadto możecie nas i naszych partnerów KSSSE i PICLiS znaleźć na wspólnym stoisku „German-Polish Business Region“ w hali 1, stoisko B29.

Czekamy na Ciebie. Aby umówić się na spotkanie skontaktuj się z nami wcześniej (Pani Irina Kania, +491702477197, kania@icob.de) lub spotkajmy się na miejscu.

Serdecznie pozdrawiamy

Sybille Rehse & Irina Kania

Investor Center Ostbrandenburg GmbH
Operator of the World Trade Center Frankfurt (Oder) – Slubice
Im Technologiepark 1
15236 Frankfurt (Oder)

T. +49 335 557 2203
F. +49 335 557 1310
M. +49 170 247 71 97
e-mail: kania@icob.de
homepage: www.icob.de | www.gvz-ffo.de

Możliwość komentowania jest wyłączona.